Jesteśmy największym agregatorem muzyki cyfrowej w Polsce. Z nami możesz więcej!

Pracuj z nami!

Oferty pracy

Specjalista ds. produkcji i dystrybucji kontentu cyfrowego

Opis stanowiska:

– praca stacjonarna u największego w Polsce agregatora muzyki cyfrowej (Dział Produkcji)

– opracowywanie muzyki cyfrowej według wewnętrznych standardów firmy

– opieka nad łańcuchem dostaw do jednego z międzynarodowych serwisów muzycznych

– stała współpraca z dostawcami treści muzycznych

Wymagania:

– udokumentowane min. roczne doświadczenie w pracy na podobnym/pokrewnym stanowisku

– znajomość funkcjonowania branży muzycznej ze szczególnym uwzględnieniem dystrybucji muzyki cyfrowej

– dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

– znajomość oprogramowania do edycji audio (edytory, sekwencery, grabbery)

– znajomość oprogramowania do edycji grafiki komputerowej (Photoshop, GIMP)

– znajomość podstawowego oprogramowania pakietu Office (Excel, Word)

– znajomość podstaw z zakresu przetwarzania dźwięku cyfrowej

– umiejętność pracy w zespole, dokładność i nienaganna organizacja pracy

– podstawowa znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem

Oferty (CV, list motywacyjny) prosimy przesłać na adres e-mail: rekrutacja@e-muzyka.pl z dopiskiem „Digitalizacja”.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 poz. 883).